SATO tech

впевненість в кожному кілометрі!

Продукція

Під ТМ SATO tech виробляються амортизатори, амортизатори багажника, пружини підвіски, радіатори для більшості моделей європейських, азіатських та американських автомобілів. Асортимент бренду SATO tech включає в себе:

Амортизатори
двотрубні масляні

Мають високі експлуатаційні якості, міцні та довговічні амортизатори. Ця серія розроблена для максимального комфорту при їзді по місту.


ДЕТАЛЬНІШЕ

Амортизатори
двотрубні газомасляні

Забезпечують контроль над дорогою, покращують плавність ходу. Відмінно реагують на нерівності і забезпечують комфорт в управлінні автомобілем.
Ця серія характеризується ідеальним балансом комфорту і керування.


ДЕТАЛЬНІШЕ

Амортизатори
однотрубні газомасляні

Забезпечують максимальну безпеку і чудове управління автомобілем. Ця серія спеціально розроблена для активних водіїв. Посилена конструкція призначена для підвищених навантажень.


ДЕТАЛЬНІШЕ
Амортизатори багажника
(газові упори)

Призначені для підйому та утримання в піднятому положенні капота або кришки багажника, забезпечують плавність відкриття і закриття. Забезпечують працездатність при будь-яких температурних умовах.


ДЕТАЛЬНІШЕ

Пружини підвіски

Забезпечують оптимальний контроль над автомобілем на будь-якій швидкості. Гарантують безпомилкову роботу підвіски автомобіля.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Радіатори системи охолодження

Забезпечують ефективне регулювання температури. Одна з найважливіших систем, робота якої впливає на правильне функціонування автомобіля.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Амортизатори

двотрубні масляніДвотрубні масляні амортизатори SATO tech призначені для повсякденних поїздок по місту. Експлуатаційні властивості забезпечують їм чудову плавність ходу і комфорт від водіння в міських умовах.

Амортизатори

двотрубні газомасляніДвотрубні газомасляні амортизатори SATO tech, спеціально розроблені для забезпечення максимальної безпеки та відмінного управління автомобілем. Орієнтовані дані амортизатори SATO tech на активних водіїв.

Газомасляні амортизатори являються найпоширенішими. Їх популярність пояснюється тим, що на невеликій швидкості вони м'які, а на підвищених - стають жорсткішими.

Амортизатори

однотрубні газомасляніОднотрубні газонаповнені амортизатори високого тиску SATO tech, мають високі експлуатаційні якості, характеризуються довговічністю, міцністю та надійністю. Газонаповнені однотрубні амортизатори SATO tech спеціально розроблені для забезпечення енергоміскості підвіски автомобіля, долаючи нерівності дорожнього полотна. Ця серія розроблена для руху автомобілів по поганих дорогах та бездоріжжю.

Однотрубна конструкція в поєднанні з газом високого тиску, забезпечують відмінні показники управління під час руху, як по бездоріжжю, так і по рівних дорогах.Амортизатори багажника

газові упориАмортизатори багажника (газові упори) Sato tech - це надійний продукт високої якості. При виробництві використано спеціальне покриття штока, що гарантує високу якість ущільнень.

Це дозволяє зберігати робочі характеристики - плавність ходу, забезпечену наповненням газу під високим тиском.
Пружини підвіскиПружини підвіски Sato tech виробляються за допомогою сучасних технологій, що забезпечують дотримання найвищих стандартів якості продукції.

Сучасні технології виробництва дозволяють створювати надійні пружини високої якості, розроблених для тривалого терміну служби.
Радіатори системи охолодженняПризначені для охолодження двигуна, а також підтримки робочої температури. У категорії «Системи охолодження» ТМ Sato tech представлені радіатори, масляні радіатори, інтеркулери, радіатори кондиціонера (конденсори) і радіатори обігріву.

Радіатори виробляються із застосуванням стандарту ISO/TS 16949: 2009. Вся продукція проходить ретельний контроль, що гарантує якість і відповідність характеристикам OE (Original Equipment) продукції.
Про компанію

Основна спеціалізація бренду SATO tech - виготовлення елементів підвіски. На сьогодні під торговою маркою SATO tech випускаються амортизатори для європейських, азійських і американських автомобілів. Повний асортимент продукції охоплює більшість відомих моделей автомобілів.
Для виготовлення продукції SATO tech використовується новітнє високотехнологічне обладнання.Переваги ТМ SATO tech

Конструкція амортизаторів SATO tech спроектована таким чином, щоб:

- збільшити якість зчеплення коліс з дорожнім полотном;
- підвищити стійкість автомобіля до перекидання;
- компенсувати знос інших елементів і вузлів;
- створити максимально комфортні умови під час їзди.

Впровадження ряду нововведень при виробництві амортизаторів SATO tech:

- покращує працездатність;
- збільшує ресурс зносу;
- допомагає зменшити крен і знос при поворотах;
- збільшує термін експлуатації шин і інших компонентів ходової автомобіля.

Сувора система контролю якості передбачає повний цикл тестів і перевірок продукції на кожному етапі виробництва.

Показники надійності підтверджені міжнародними сертифікатами відповідності ISO 9001, ISO14001, ISO / TS 16949.

Продукція SATO tech є торговою маркою компанії AUTO PARTS TRADING.
Компанія «Auto Parts Trading» успішно працює на європейському ринку з 2009 року. Основна сфера діяльності компанії - гуртова та роздрібна торгівля запасними частинами для пасажирських і комерційних автомобілів.
Висока якість продукції, наявність всіх необхідних сертифікатів, гарантійна підтримка є одним з визначальних чинників розвитку компанії, постійним зростанням обороту і поліпшенням партнерської мережі, яка використовує єдині принципи в організації роздрібної та гуртової торгівлі.

Компанія “Юнік Трейд” - новий власник ТМ “SATO tech”

Контакти

Ексклюзивний дистриб'ютор продукції SATO tech - компанія Юнік Трейд, національний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин на території України.Зв'язатися з нами:

Зробити замовлення прямо зараз.
З питань придбання запчастин гуртом в Україні
зверніться за телефоном:
7577
+38 (044) 237-71-07

Оформити замовлення онлайн: utr.uaМи Вам передзвонимо